Ana SayfaAndroid HaberleriGoogle I/O 2014 geliştirici konferasında neler bekleniyor?

Google I/O 2014 geliştirici konferasında neler bekleniyor?

-

Netflix’te Dolby Atmos Nasıl Edinilir?

Ev sineması ürünleri (TV'ler, ses çubukları veya tam surround ses sistemleri) için araştırma veya alışveriş...

Google I/O 2014 Konferasında olması beklenenler

Google’ın geliştiriciler konferansı olan Google I/O bu sene Haziran ayının 25’inde yapılıyor, yani büyük konferansa şuanda sadece 2 gün kaldı. 9 ay gibi uzun bir süredir herhangi Google veya Android namına büyük bir konferans olmamış olması da haliyle Google’ın yeni konferansında ortaya çıkacak olan beklentilerin artmasına neden oluyor. Peki, yeni geliştiriciler konferansından insanların beklentileri ne?

Elbette en büyük beklenti, Apple’ın yazılım çılgınlığından Google’ın da faydalanması. Apple iOS 8’e geçiş yaparken Android hala benzer sürümlerde devam ediyor. Bu sefer insanlar konferanstan Android 5’in çıkışını bekliyorlar. Tabii beklenen en büyük şey yazılım olsa da sadece yazılım ile sınırlı değil. Ayrıca uzun süredir haberlere konu olan yeni Nexus’un durumunun ne olacağı da merak ediliyor.

Tabii, hepsinin yanı sıra artık giyilebilir teknolojilere insanlar büyük bir önem veriyorlar. Google’ın bu konferansında da yeni giyilebilir teknoloji ürünler hakkında bir açıklama bekleniyor. Peki, bakalım büyük günün ardından Google kullanıcılarının bu beklentilerinden hangilerini yanıtlayacak?

-- Reklam --

Acer Yeni Dizüstü Bilgisayarını Tanıttı!

Acer yepyeni bir dizüstü bilgisayarla sahalara geri döndü. Acer Swift 3 OLED, 14 inç, 2.8K ekrana sahip ve 12....

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.