Google I/O 2014 geliştirici konferasında neler bekleniyor?

Google I/O 2014 Konferasında olması beklenenler

Google’ın geliştiriciler konferansı olan Google I/O bu sene Haziran ayının 25’inde yapılıyor, yani büyük konferansa şuanda sadece 2 gün kaldı. 9 ay gibi uzun bir süredir herhangi Google veya Android namına büyük bir konferans olmamış olması da haliyle Google’ın yeni konferansında ortaya çıkacak olan beklentilerin artmasına neden oluyor. Peki, yeni geliştiriciler konferansından insanların beklentileri ne?

Elbette en büyük beklenti, Apple’ın yazılım çılgınlığından Google’ın da faydalanması. Apple iOS 8’e geçiş yaparken Android hala benzer sürümlerde devam ediyor. Bu sefer insanlar konferanstan Android 5’in çıkışını bekliyorlar. Tabii beklenen en büyük şey yazılım olsa da sadece yazılım ile sınırlı değil. Ayrıca uzun süredir haberlere konu olan yeni Nexus’un durumunun ne olacağı da merak ediliyor.

Tabii, hepsinin yanı sıra artık giyilebilir teknolojilere insanlar büyük bir önem veriyorlar. Google’ın bu konferansında da yeni giyilebilir teknoloji ürünler hakkında bir açıklama bekleniyor. Peki, bakalım büyük günün ardından Google kullanıcılarının bu beklentilerinden hangilerini yanıtlayacak?

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0