Google I/O Konferansında Android TV gösterilebilir!

Google, Android TV mi tanıtacak?

9 aylık bir süreden beri beklenen Google’ın bu akşam yapacağı I/O geliştiriciler konferasında nelerin tanıtılacağına dair bir çok dedikodu var. Bunlardan birisi de bugün tekrardan ortaya çıkan Android TV oldu. The Wall Stree Journal gibi birçok popüler haber kaynağına göre Google bugün Android TV ile tanıtımını da gerçekleştirecek.

Ayrıca habere göre bu cihazlar sadece bir değil birden çok daha fazla da olabilir. Google’ın Nexus serisi telefon ve tabletler gibi tamamen kendisine bağlı bir Android televizyon sunumunu gerçekleştirip gerçekleştirmeyeceği ise şuanın en büyük merak konularından birisi olarak görülüyor. Ayrıca Android cihazlarımızda öyle düşünülüyor ki bu televizyonu kumanda edebilecek.

Henüz net olarak bir bilgi yok, fakat birçok önemli kaynakta yer alan haberler de haliyle bir Android TV olup olmayacağı konusunda teknoloji severleri heyecanlandırmaya yetebiliyor. Bugün gerçekleştirilecek olan Google I/O konferansından sonra anlaşılan o ki teknoloji dünyamız çok daha parlak bir hal almaya başlayacak.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0