Ana SayfaAndroid HaberleriGoogle Klavye güncellendi

Google Klavye güncellendi

-

Yılbaşı Temalı En İyi 10 Çizgi Film

Sevdiklerinizle, ailenizle ve çocuklarınızla hatta kendi başınıza izleyebileceğiniz birbirinden güzel çizgi filmler var. Fakat Aralık...

Google tarafından geliştirilmiş olan ve kullanıcıların büyük beğeni ile kullandıkları Google Klavye bugün Google tarafından güncellenerek yeni özelliklerle donatıldı.

Sürekli olarak güncellenen klavye kullanıcıların rahat kullanımının yanı sıra istenilen tüm özellikleri rahatlıkla kullanabilmeleri için geliştiriliyor ve her geçen gün yeni gelen güncellemelerle beraber yeni özelliklere kavuşuyor.

Sesli destek özelliği şaşırttı.

Bugün güncellenerek yeni dil destekleri, kararlılık, sesli emoji (smiley) (Android 4.4 ve üzeri için), pop-up animasyonlar, hata düzeltmeleri, performans arttırmaları gibi özelliklere kavuşan klavye sesli desteği ile kullanıcılara bir klavyenin yanı sıra bir oyun aracı gibi kullanım sunuyor, klavyenin güncellemesi şuan kademeli olarak dağıtılıyor ve Türkiye için gelip yayınlandığında sizlere de güncelleme gelecektir.

Ancak sizler daha fazla beklemek istemiyorsanız buradaki linke tıklayarak güncelenen versiyonu indirerek cihazlarınıza kurabilirsiniz.

Android Klavye

-- Reklam --

Mac’teki Fotoğraflar’da yinelenen fotoğrafları silme

macOS'in önceki sürümlerinde, Fotoğraf Kitaplığınızdaki yinelenen fotoğrafları otomatik olarak izlemek için Mac'inize güvenmek bir seçenek değildi ve kitaplığınızı yinelenenlerden...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz