Ana SayfaTeknoloji HaberleriGoogle köpek balıklarından korkuyor

Google köpek balıklarından korkuyor

-

Google deyince aklımıza ilk olarak dünyanın 1. Lider arama motoru geliyor, Google denince akla tek arama motoru değil Android işletim sisteminin kurucusu ve dünyanın en çok gelir elde eden şirketi gibi birden fazla seçenek karşımıza çıkıyor.

İnsanlar Google’nin hiç bir zaman sorun yaşamadığını düşünse de Google en büyük sorunu deniz altında köpek balıklarından yaşıyor, insanların düşüncelerine çoğu zaman saygı duyan ve sürekli olarak onları korumak adına yeni adımlar atan Google yılda milyar dolardan fazla kar elde etse de bu gelirin çoğunu deniz altına yatırıyor.

Dünyaya arz eden bir şirket olan Google interneti tüm kullanıcılara ulaştırmak adına okyonus altından kablolar ile internetini paylaşıyor, Google Cloud Roadshow fuarında konuşma yapan Google yetkilisi Dan Belcher tarafından açıklanan bilgilere göre Google Pasifik Okyanusu altında bulunan fiber kablolarını köpek balıklarından korumak için kevlar ile kaplamış durumda.

Her an internet gidebilir.

Her an internetiniz kesilebilir, ancak internetiniz Google tarafından değil köpek balıklarından dolayı kesilecektir diyebiliriz, Google tarafından yapılan açıklamada köpek balıklarının fiber kabloları bir av gibi görüp ısırmaya çalıştıkları bundan dolayı kabloların aşırı derece yıprandığını bunların olmaması için şimdilik en güvenli yolun kevlar adı verilen kurşun geçirmez yeleklerde kullanılan bir kaplama ile kabloları korumak olduğu açıklandı.

Google köpek balıklarının şirkete aşırı derecede maddi zarar verdiğini belirtirken kullanıcılar bu kabloların her ne ile kaplanırsa kaplansın toplu bir köpek balığı saldırısında mutlaka kopacağını iddia ettiler.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here