Ana SayfaTeknoloji HaberleriGoogle Maps güncellendi

Google Maps güncellendi

-

iPhone’da Müzik Çalarken Video Nasıl Kaydedilir?

Bu makalede, herhangi bir uygulamadan müzik çalarken iPhone'da nasıl video kaydedileceği açıklanmaktadır. Nasıl çalıştığını öğrenmek...

Google tarafından geliştirilen ve internet üzerinden sıklıkla adres tarifi için kullanılan Google Maps web sürümü bugün güncellendi, bu yeni gelen güncelleme ile beraber gezmeyi seven kullanıcıları sevindiren Google bakın yeni güncellemeyle beraber hangi özelliği web sürümüne ekledi.

Google Maps web sürümü bundan sonra kullanıcıların gidecekleri mesafeyi ölçebilecek, kullanıcılar bir mesafeden örneğin İstanbul-İzmir arasının kaç mesafe olduğunu rahatlıkla ölçebilecek.

Google Labs üzerinde mevcut olan özellik bugün Google Maps içinde yayınlandı, dilerseniz sizlerde buradaki adrese tıklayıp gideceğiniz noktayı farenizin sağ tuşu ile işaretleyip kaç mesafe olduğunu öğrenebilirsiniz.

Son olarak belirtmemizde fayda var bu özellik her ne kadar mesafe ölçümlerini yapabilse de bu servislere güvenip önemli işlerinizi yapmayın.

-- Reklam --

iPhone’unuzun Kamerasını Mac’iniz İçin Bir Web Kamerası Olarak Kullanma

Mac'inizde macOS 13.0 veya sonraki bir sürümü yüklüyse, yakındaki iPhone'unuzu bilgisayarınızın web kamerası olarak kullanabilirsiniz. Nasıl çalıştığını öğrenmek için...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz