Google Now Launcher Android 4.1 cihazlar için güncellendi

Google tarafından geliştirilmiş olan ve kullanıcıların sürekli olarak gözünün üzerinde gördüğü ancak Android işletim sistemi sürümü 4.4 ve üzeri olduğundan dolayı sadece Nexus cihazlar üzerinde kullanılabiliyordu.

Android 4.1 ve Android 4.1 jelly bean işletim sistemi üzeri cihazlara destek.

Bugün ise gelen bilgilerde Google tarafından Android 4.4 kullanıcılarının cihazlarına otomatik olarak yüklenen launcher uygulamasının güncellenerek Android 4.1 jelly bean işletim sistemine sahip cihazlar için uygun duruma getirildiği bildirildi.

Uzun süredir sadece Nexus ve Google Play Edition cihazlar yani Android 4.4 işletim sistemine sahip cihazlar üzerinde kullanılan launcher uygulaması bugün itibariyle HTC One M8, Samsung Galaxy modelleri üzerinde rahatlıkla kullanılabilecek.

Google Now Launcher uygulaması ile beraber gelen Now entegrasyonu Android 4.1 jelly bean işletim sistemine sahip cihazlar üzerinde etkin oluyor, eğer Google Now Launcher indirmek istiyorsanız artık apk ile uğraşmanıza gerek kalmadan Android 4.1 veya Android 4.1 jelly bean işletim sistemi üzeri cihazlarınıza ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

 

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0