Ana SayfaTeknoloji HaberleriGoogle One VPN Desteği Artık Mac ve Windows'a Geldi

Google One VPN Desteği Artık Mac ve Windows’a Geldi

Piyasada bulunan birçok VPN hizmetinin aksine, Google One'ın VPN'sinin, kullanıcıların akış platformlarındaki diğer bölgelerin medya içeriğine erişmek veya bu içeriğin kilidini açmak için konumlarını değiştirmelerine izin vermiyor. Apple'ın iCloud Plus VPN'sine benzer şekilde Google One VPN, kullanıcının bağlandığı bölgede otomatik olarak bir IP adresi atıyor.

-

Snapchat’te kişiler nasıl engellenir?

Snapchat'te arkadaşlarınızdan birini engellemenin zamanı geldiyse, bunu şu şekilde yapabilirsiniz:Adım 1: Mobil cihazınızda Snapchat uygulamasını...

Premium Planı veya daha üstünü kullanan Google One aboneleri, şirketin kendi VPN hizmetine ücretsiz olarak erişebilir. Şimdiye kadar, hizmet Android ve iOS cihazlarla sınırlıydı, ancak şimdi Google bunu masaüstü kullanıcılarına da sunuyor.

Şirket, Google One VPN desteğini Mac ve Windows cihazlarına getirdiğini onayladı. Kullanıcıların IP adreslerini gizlemesine ve izleyicileri engellemesine olanak tanıyan, dünya genelinde 22 ülkede kullanıma sunuldu.

Masaüstü sürümünün kullanıcıları en az macOS Big Sur veya Windows 10 kullanıyor olmalı. Mac uygulaması hem x86 hem de ARM kullanıcıları için çalışırken, Windows uygulaması 32 bit veya ARM tabanlı sistemleri desteklemiyor.

google-one-vpn-mac-windows-

Piyasada bulunan birçok VPN hizmetinin aksine, Google One’ın VPN’sinin, kullanıcıların akış platformlarındaki diğer bölgelerin medya içeriğine erişmek veya bu içeriğin kilidini açmak için konumlarını değiştirmelerine izin vermiyor. Apple’ın iCloud Plus VPN’sine benzer şekilde Google One VPN, kullanıcının bağlandığı bölgede otomatik olarak bir IP adresi atıyor.

Google’ın ayrıca VPN hizmetini denetleyen bağımsız organları da var. Şirket ayrıca şeffaflığı sağlamak için uygulama kitaplıklarının kaynak kodunu da paylaşıyor. Google, masaüstü uygulamalarının denetiminin “önümüzdeki haftalarda” kamuoyuna açıklanacağını açıkladı.

Şirket, başlangıçta 2020’de Amerika Birleşik Devletleri’nde 2 TB planı olan Google One abonelerine ücretsiz VPN hizmeti sunmaya başlamıştı, ancak o zamandan beri Google, teklifini Meksika, Kanada, İngiltere, Fransa, Almanya dahil olmak üzere 22 pazara genişletti.

-- Reklam --

Alienware’in Yeni Bilgisayarı Hayallerinizi Süslüyor Olabilir!

Alienware, yeni bir 18 inç oyun dizüstü bilgisayarını tanıtan kısa bir fragman yayınladı. Bu gerçekten çok heyecan verici bir...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz