Ana SayfaTeknoloji HaberleriGoogle OnHup yayınladı, basit, pahalı wi-fi yönlendirici

Google OnHup yayınladı, basit, pahalı wi-fi yönlendirici

-

Wifi routerunuzdan nefret mi ediyorsunuz ? Google sizin için yeni bir sistem getiriyor. Salı günü yapılan OnHub tanımı artık router sorunlarının önüne geçecek gibi gözüküyor. TP-Link ile anlaşan Google birlikte yapacakları çalışma ile ortaya çıkartacakları OnHub Wi-Fi router fiyatını 199$ olarak belirledi.

Tasarımına bakıldığında da diğer routerlardan çok farklı ve yeni bir Wi-fi sağlayıcı olacağı görülüyor. Şık silindir yapısı, büyük bir ışık sinyal paneli ile görüntü olarak da ön plana çıkıyor.

Şık bir tasarıma sahip olmasını Google şöyle özetliyor;

“Evinizde veya iş yerinde Tv arkasında, masa altlarında onlarca kablo ile gizlemek zorunda kalmanızı istemedik” Bu yeni yönlendiricinin göze daha hoş gelmesi için özel olarak tasarlandığını ifade ediyorlar.

Silindir içerisinde 13 anten yer alırken kanal sayısı 12 olarak belirlenmiş böylece yüksek kullanım alanlarında tıkanıklık yaşanmasını engellemeyi amaçlamışlardır.

Ayrıca OnHub için özel bir android uygulaması hazırlanmıştır. Kurulum ve şifre paylaşımı alanında sizlere sesli komutlar ile hizmet edecek eğer bir misafiriniz geldiyse not defteri, şifre hatırlamak gibi sorunlarla karşılaşmadan tanımlı uygulama üzerinden kolayca bağlanmalarını sağlayabilirsiniz.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here