Ana SayfaTeknoloji HaberleriGoogle Pixel Buds A Geliyor - İşte Detaylar

Google Pixel Buds A Geliyor – İşte Detaylar

Google, yepyeni bir kulaklığı piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Google Pixel Buds A, yanlışlıkla ortaya çıktı.

-

Google, yanlışlıkla Pixel Buds A adlı yeni nesil kulaklıklarını ortaya çıkarmış olabilir. Bir fotoğraf, beyaz bir renk çeşidiyle beraber cihaz için koyu yeşil bir rengi de ortaya çıkardı. İlk olarak 9to5Google tarafından tespit edilen e-posta, Google Pixel Buds A’nın bazı özelliklerini ortaya koyuyor.

Daha önce cihaz, sertifikasyon için FCC web sitesinde ortaya çıkmıştı. FCC listesi, GPQY2 ve G7YPJ model numaralarına sahip iki cihazdan bahsediyordu ve bu yeni kulaklıkların çok yakında satışa sunulacağını da belirtiyordu.

İki model numarası muhtemelen aynı cihazın sol ve sağ kulaklıklarını temsil ediyor. Adlandırma, modeli Google cihazlarıyla güçlü benzerlikler gösterse de, FCC listesi bize Weifang Goertek Electronics şirketinin varlığını da gösteriyor. Weifang Goertek Electronics, mevcut Google Pixel Buds’ın FCC listesiyle de bağlantılıydı.

FCC belgelerinde gösterilen cihazın boyutları ilginç bir şekilde mevcut Pixel Buds ile benzerlikler taşıyor. Bununla birlikte, Google’ın mevcut Pixel Buds’ın pratik dezavantajlarına çözümler sağlamak için yeni teknolojiyi kullanmasını bekliyoruz.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here