Ana SayfaTeknoloji HaberleriGoogle Pixel Tablet'in Görselleri Ortaya Çıktı!

Google Pixel Tablet’in Görselleri Ortaya Çıktı!

Raporlar, Pixel Tablet ve Pixel Tablet Pro'nun sırasıyla "Tangor" ve "Tangorpro" kod adlarına sahip olduğunu ortaya koydu. Kaynak, birinci nesil Tensor çip ve Tensor G2 çipin bu iki versiyona güç verdiğini gösteren yeni bilgiler paylaştı.

-

CS:GO Source 2 Tanıtıldı!

Günümüzün en popüler FPS oyunlarından biri olan Counter-Strike: Global Offensive yıllardır FPS oyunlarının başını çekmekte....

Google, Mayıs 2022’de düzenlediği I/O 2022 etkinliğinde ilk tableti Pixel Tablet’i sergiledi. Bazı raporlar, tabletin standart ve pro versiyonlarında geleceğini iddia etti. 

Ancak bir kaynak tarafından paylaşılan yeni ayrıntılar, tabletin yalnızca bir versiyonunun olduğunu, yani Pro sürümünün iptal edildiğini ortaya koyuyor. Ayrıca tabletle ilgili bazı diğer detaylar da gün yüzüne çıktı.

Raporlar, Pixel Tablet ve Pixel Tablet Pro’nun sırasıyla “Tangor” ve “Tangorpro” kod adlarına sahip olduğunu ortaya koydu. Kaynak, birinci nesil Tensor çip ve Tensor G2 çipin bu iki versiyona güç verdiğini gösteren yeni bilgiler paylaştı.

Şirketin Tangor projesini iptal ettiğini de sözlerine ekledi. Başka bir deyişle, Pixel Tablet’in yalnızca Tensor G2 çipine sahip modeli piyasaya çıkacak. 

Kaynağımız, Pixel Tablet’in 8 GB Samsung LPDDR5 RAM ve 256 GB Kioxia UFS depolama sunacağını ekledi. Yan tarafa monte edilmiş bir parmak izi tarayıcı ile gelecek.

pixel-tablet

Ekran 2560 x 1600 piksel çözünürlüğü destekleyecek. Ekran, China Star Optoelectronics (CSOT) tarafından sağlanıuo ve tipik olarak LCD panellerin arka plan aydınlatması için kullanılan bir Richtek RT4539 altı kanallı LED sürücüsü tarafından destekleniyor. Dolayısıyla Pixel Tablet’in AMOLED ekrana sahip olmadığını biliyoruz. Daha önce ortaya atılan bir rapora göre tablet, 11 inçlik bir ekranla gelecek.

-- Reklam --

Adobe ve Nvidia, Yapay Zeka Görüntü Sistemlerini Tanıttı!

Adobe, AI'yı Adobe Photoshop ve Adobe Illustrator gibi popüler yazılımlara dahil ederek görüntü ve metin efektleri oluşturma sürecini hızlandırdı....
Ayşen Sıla
Ayşen Sıla
Yeni dünyaya olan merakımla birlikte pekişen yazım alanında da kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Tam şu anda kendi kitabımı kaleme alırken, dünyamızı kuşatan ve hayatımızın bir parçası haline gelen teknolojiye dair her şeyi ilgiyle takip ediyorum.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz