Ana SayfaAndroid HaberleriGoogle Play değişiyor

Google Play değişiyor

-

Sinir Bozucu Reklamlara Neden Olan Chrome Virüslerini Temizleme!

Günümüzde internetin önemi bilmeyen yoktur, artık dünyamızın vazgeçilmez bir parçası haline gelen internet ile her...

Android L işletim sisteminin geliştiriciler için yayınlanmasından sonra Google Play Store üzerinde değişiklik yapmak istiyor, yabancı Android haber sitesi olan androidpolice üzerinden yayınlanan görüntülere göre Android 5.0 yani Android L sürümü ile beraber Google tarafından geliştirilmiş olan Google Play Store‘da tasarımsal olarak değişecek.

Materyal tasarım adına sahip güncelleme ile beraber kullanıcıların Google Play Store üzerinde oldukça büyük tasarımsal farklılıklar yaşanacağı bu görsellerden anlaşılıyor.

Sadelik ön planda.

Her ne kadar şuan için Google Play Store ile ilgili bir resmi bildiri bulunmasa da Android L sürümünün kullanıcılarla buluşacağı resmi tarih, yani Sonbahar aylarında değişikliğin yapılacağı tahmin ediliyor.

Yapılacak yenilik ile beraber Google Play Store üzerinde sadeliğe önem verilmiş durumda, sadeliğin ve canlı renklerin öne çıkarılması ile beraber daha da güzelleşen Google Play Store ilerleyen aylarda yeni güncellemesine kavuşacaktır.

Dilerseniz sizleri daha fazla bekletmeden paylaşılan ekran görüntülerini sizlerle beraber paylaşalım.

-- Reklam --

Pille çalışan Elektrikli Otomobiller, Ağustos ayındaki küresel otomobil satışlarının yüzde 11’ini oluşturuyor

Elektrikli otomobil satışlarındaki artış sürpriz değil, müşteriler beklentilerini değiştirdi ve dünyanın dört bir yanındaki hükümetler çeşitli gazla çalışan araç...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.