Ana SayfaTeknoloji HaberleriGoogle Play Games'e Yeni Özellikler Geldi

Google Play Games’e Yeni Özellikler Geldi

-

Google Pixel Fold’un Yüksek Çözünürlüklü Fotoğrafları Yayınlandı!

Geçtiğimiz günlerde Geekench kıyaslama platformunda 'Felix' kod adlı Google Pixel Fold telefonu ortaya çıkmıştı. Telefona...

Google’ın Android oyuncuları için geliştirmiş olduğu Google Play Games platformuna yeni özelliklerin ekleneceği Google I/O etkinliğinde müjdelendi.

Google, Apple’ın iOS cihazlarında bulunan oyuncuların yüksek skorlarını görebildiği ve oyunları Multiplayer olarak oynamaya imkan sağlayan Game Center platformuna rakip olabilmek için geçtiğimiz yıl Google Play Games platformunu Android oyuncularına sunmuştu.

Google Play Games sayesinde Android oyuncuları aynı Game Center’da olduğu gibi oyuncuların yüksek skorlarını görüntüleyebiliyordu. Bugün düzenlenen Google I/O etkinliğinde Google Play Games platformunun yeni özellikler ile güncelleneceği müjdelendi.

Kayıt dosyalarını saklayabileceksiniz

Google Play Games’e gelecek olan güncelleme ile oyunlardaki başarılar, lider tabloları, oyun hediyeleri, görevler, Multiplayer seçenekleri platforma eklenecek. Bu yeniliklerin en önemlisi ise oyunların kayıt dosyaları artık Google üyeliğinde depolanacak olması.

play-games-google

Artık Android kullanıcıları oyunların kayıt dosyalarını diledikleri Android cihazlarında direkt olarak kullanabilecek. Bu haber Android oyuncularının gönlünü alacak gibi görünüyor. Bakalım Google, mobil oyunculuğu önümüzdeki yıllarda üst seviyelere taşımaya devam edecek mi?

-- Reklam --

ZTE Blade V41 Vita 5G Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Çinli teknoloji şirketi ZTE, bir zamanlar Huawei ile birlikte ABD yaptırımlarına maruz kalana kadar akıllı telefon pazarında belli bir...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz