Google Play üzerinde görülmemiş indirim, tam 50 oyun indirime girdi

En gelişmiş işletim sistemi olarak görülen ve sürekli olarak mağazasındaki 1 milyondan fazla uygulama ile beraber gündeme gelen Android işletim sistemi için görülmemiş indirim başladı. Sürekli olarak Google Play üzerinden yeni oyun ve uygulamaların indirime girmesini bekleyen kullanıcılar için bugün iyi bir fırsat.

Genellikler yaz aylarına girerken ve kış aylarına girerken yapılan indirimler hem kullanıcıların daha ucuz fiyata uygulama satın almalarını hemde uygulamanın daha fazla kullanıcıya ulaşmasını sağlıyor.

Android oyunlarında görülmemiş indirim.

Bugün itibariyle sadece sınırlı bir süre geçerli olan oyun indirimleri ve uygulamala indirimleri %85 oranında, yani Google Play üzerinde indirime giren oyunların ve uygulamarın fiyatları oldukça fazla indirime girmiş durumda.

Dilerseniz Google Play ana sayfası üzerinden indirimli uygulamalara erişebilirsiniz, Final Fantasy V, Assassin’s Creed Pirates, Monument Valley, Need for Speed: Most Wanted ve Where’s My Water gibi oyunlarda indirim, Swiftkey klavye için ise ücretsiz indirme şansı sunuluyor.

Google Play

Google Play

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0