Ana SayfaTeknoloji HaberleriGoogle Ramazan'ı unutmadı

Google Ramazan’ı unutmadı

-

iPhone 13 Pro vs iPhone 14 Pro Karşılaştırma

Apple'ın yeni iPhone 14 serisi telefonları ufak değişiklikler dışında iPhone 13 serisine çok da büyük...

Çok kısa bir süre önce başlayan ve İslam aleminin en kutsal günleri olarak görülen 11 ayın sultanı Ramazan için Google da Müslümanları unutmadı, sürekli olarak 11 ayda bir kere büyük çoşku ile kutlanan insanların Allah’a karşı günahlarını affettirmek ve sevap için tuttukları oruç hakkında Google bazı yardımlarda bulunmak istiyor.

Google islam kardeşlerinin beraber olup tüm Müslüman aleminin beraber olması gerektiğini de kullanıcılara hatırlattı, iftar sofraları için çeşitli yiyecek önerilerinde bulunan Google bunun yanı sıra çocuklar için çizgi filmler, bayanlar için spor hareketleri, erkekler için ise nasıl beslenmek gerektiğini hatırlatıyor.

Google kullanıcıları unutmadı.

Google bu yaptığı hareket ile beraber Müslüman kardeşlerinin yanında olduğunu ve din, dil, ırk gibi ayrım yapmadığını kullanıcılara açıklamış oldu.

Ancak böyle bir etkinliğin doodle olarak Müslüman ülkelerinde gösterilmesi çok daha iyi olurdu diye düşünüyoruz, son olarak cepkolik.com ailesi olarak ramazanınız mübarek olsun dileklerimizi iletiyoruz.

-- Reklam --

Epic Games, 280 TL Değerindeki Oyunu Ücretsiz Yaptı!

Günümüzün en sevilen oyun platformlarından Epic Games, her hafta ücretsiz oyunları dağıtmaya devam ediyor. Epic Games, bu hafta 280...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz