Google + Yenilendi, Renklendi!

Google’ın bir türlü ön plana çıkaramadığı Google Plus için yeni bir tasarıma gidildi.  Resmi olarak yapılan açıklamalar ile birlikte kullanıcıların beğenilerinin ve tercihlerinin daha fazla ön plana çıkarıldığı tasarım kullanılabilirlik açısından da kolaylık sağlıyor.

İnternet ya da Android ve iOS gibi mobil işletim sistemleri üzerinden de görülebilecek olan yeni tasarım ile birlikte kişileri pek çok yenilik de bekliyor.  Genel olarak Google + üzerinde iyileştirme ve güncelleştirme çalışmalarının yapıldığı ifade edilirken Google Plus artık çok daha hızlı olacak. Üstelik farklı platformlarda da aynı şekilde kullanılabilir durumda.

Google Plus kullananlar ya da yeni üyelik açarak sisteme dahil olacakları artık çok daha kolay bir sistem bekliyor.  Öyle ki yapılan güncelleştirmeler ile birlikte yeni bir yazı yayınlamak, arama yapmak, iletişimde kalmak ya da ana sayfa üzerinden tüm güncellemeleri görüntülemek oldukça basit.  Güncelleştirme için tarih verilmezken önümüzdeki günlerde yapılacak değişiklikler ile birlikte yeni tasarımın kullanılmaya başlanması bekleniyor.

Elde edilen bilgilere göre tasarım değişikliğinden görüntüler şöyle;

Yeni Google Plus

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0