Google’dan Chrome’a Savunmalı Sözler

Google Chrome ilk yayınlandığı günden beridir daima bir enerji sorunu ile karşı karşıya kalmıştı.  Çoğu Chrome tarayıcısı kullanan kişiler bu durumdan oldukça şikayetçi bir tavır sergiliyordu.

Ancak hem eleştirilere hemde olağanüstü durumlara rağmen kullanıcılar Google Chrome‘dan vazgeçmiyorlardı! Bu konu üzerine yeni bir açıklama yoluna giden Google son gelen eleştiriler ve tartışmaları sollandırmak için açıklamada bulundu.

Chrome’u Savundu!

Google Chrome için daha öncedende yapılmış açıklamalarda sizlere aktarmış olduğumuz gibi Chrome’un değişip yenileneceği ve daha iyi olacağını aktarmıştık. Bu konu üzerine iyi pil ömrü sunulacakken dahada düşük bir enerji tüketimi oluşacaktı. İyileştirmelerin kullanıcılara sunulması için biraz daha zamana ihtiyaçları olduğunu açıklayan Google, yeni bir açıklamada bulundu. Açıklamaya göre Google Chrome’un geçen yıllara göre çok daha stabilite olduğunu belirtti. 2015 yılına bakıldığında ve 2016 yılı ile kıyaslandığında tarayıcının oldukça fazla geliştirmeler gösterdiğini belirtti. Ayrıca bu güncelleme ve yeniliklerin her zaman devam edeceğinide duyurdu. Açıklamaları ile geçmişten bahsederken, gelecek içinde umut saçmış oldu. Yeni özelliklerin gelmesinin ardından kullanıcılar daha iyi bir tarayıcı kullanmış olacak.

 Yüzde 15 Daha Fazla Performans

Google Chrome için açıklamalarında rakamlarla konuşmayı seven Google, geçen yıla göre yüzde 15 daha hızlı bir Chrome kullanıldığını söyledi. Google pil ömrü için bir çok iyileştirme yaptığı ve yayınladığı videolar ilede kanıtlamış oldu. Bakalım güncelleme ne zaman gelecek ve bizleri nasıl etkileyecek merak konusu.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0