Ana SayfaTeknoloji HaberleriGoogle'dan Gizemli Tweet!

Google’dan Gizemli Tweet!

-

Bilişim devi Google, paylaştığı bir tweet ile olay yarattı! Ne olduğu bilinmeyen gizemli bir telefonun yer aldığı tweet, teknoloji dünyasında sansasyon yarattı.

Google‘ın neredeyse her yaptığı hamle olay oluyor. Bu kadar büyük bir şirketin, bu kadar büyük bir etki yaratması da gayet normal bir durum. Ancak Google bu sefer satın aldığı bir şirket, geliştirdiği bir teknoloji veya tanıttığı bir cihaz ile gündeme oturmadı. Şirketin yaptığı tek şey bir tweet atmak ve o tweet ile birlikte bir görsel paylaşmak oldu.

Görselde gözüken telefon teknoloji dünyasında sansasyon yarattı. Şu ana kadar hiçbir yerde görmediğimiz bu akıllı telefon, birçok söylentiyi beraberinde getirdi. Nexus 6 olduğu tahmin edilen bu akıllı telefon, sonlandırıldığı iddia edilen Nexus serisinin bitmemiş olabileceği fikrini akıllara getirdi. Ancak farklı söylentiler de bulunuyor.

google-tweet1

Motorola olabilir

Google her ne kadar Motorola‘yı Çinli teknoloji devi Lenovo‘ya satsa da, şirketle hala bağlantısı bulunuyor. Tweette paylaşılan görüntülerin, bir süredir söylentileri dolaşan ve Motorola‘nın yeni amiral gemisi olacağı söylenen Moto X+1‘e ait olduğu iddia edildi.

İddialar ne kadar gerçek bilinmez ancak Google‘ın farklı bir cihaz paylaştığı, yakında yeni bir akıllı telefonla tanışacağımız ortada. Kim bilir görseldeki cihaz belki de çok gizli yürütülen Android Silver projesinin ilk akıllı telefonudur. Anlaşılan o ki bu gizem bir süre daha çözülecek gibi değil.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here