Ana SayfaTeknoloji HaberleriGoogle'ın Akıllı Saatleri Ortaya Çıktı

Google’ın Akıllı Saatleri Ortaya Çıktı

-

Teknoloji devi olan Google kendi akıllı saatlerini tanıtmaya hazırlanıyor desek yeridir. Nexus serisinin alt katmanında tanıtılması beklenen akıllı saatlerden birincisi üst seviye bir model olurken diğeri ise ceplere daha uygun derecede bir model olarak karşımıza gelecek.

Google‘ın HTC tarafından üretilmesi beklenen yeni Nexus akıllı telefonları ile ilgili sızıntılar gelmeye devam ederken Google‘dan akıllı saatler tanıtım haberi geldi. Sızıntı bilgilere göre Google iki adet yeni akıllı saat üretiyor. Google daha doğrusu kendi markası olarak bu saatleri satışa sunacak desek yeridir.

google akilli saat

İki farklı segmentte akıllı saat gelecek.

Angelfish ve Swordfish adları ile iki farklı akıllı saat karşımıza gelecek. Adroid Wear 2.0 işletim sistemi ile kutusundan çıkacak. Üst model olan saatte LTE desteği ve GPS var iken ucuz modelde bunlar çıkarılacak ve daha ucuz bir hale getirilmiş olacak. Bakalım Google bu iki saat ile ciddi oranda satış yakalayabilecek mi? Sizi bilmem ama benim görüşümce ucuz olan daha fazla satılacak ancak herkesin asıl istediği GPS ve LTE destekli olmasından yana. Çünkü LTE ve GPS desteği olan daha fazla app sunmakta.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here