Google’ın yeni etkinliği 15 Eylül’de yapılacak

Android L mi yoksa Android One mı?

Google bundan önceki en yakın tarihli konferansını 2 ay önce kadar yapmış ve birçok yeni ürün ve güncelleme ile Android kullanıcılarının karşısına gelmişti. Android L bir yana en çok ilgi çeken konulardan birisi de düşük bütçeli cihazlarda kullanılması için hazırlanan yeni bir işletim sistemi Android One olmuştu. Google’ın sahnesinde şimdi biraz daha hareket görülüyor ve 15 Eylül tarihinde Google’ı tekrardan sahne ışıklarının altında göreceğiz.

Yeni yapılacak olan etkinliğin davetiyeleri dağıtılmaya başlandı bile ve öyle görünüyor ki yeni etkinlikte Google bize hiç beklemediğimiz bir sürpriz yapabilir. Elbette birçok kaynağa göre asıl beklenen Google’ın Android One ile ilgili bir gelişmeyi etkinlikte sunması fakat daha önce de yaptığı gibi Google bizi ters köşe edip Android L’yi de sunabilir.

Her ihtimale karşı Google’ın yeni düzenlenecek olan konferansında bazı sürprizlerin bizi beklediği kesin. Mobil teknolojiler namına son derece hareketli geçireceğimiz bu ay içerisinde bakalım Google sahnesinde bizi ne gibi sürprizler bekliyor olacak.

 

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0