Ana SayfaOyunGTA 5 İçin Bir Mod Daha Geliyor!

GTA 5 İçin Bir Mod Daha Geliyor!

-

Rockstar Games’in şuana kadar yaptığı en güzel oyun olan. En çok satış rekorları kırıp tüm oyun platformlarına gelip dünya da en çok oyuncu kitlesine ulaşmaya çalışan sayılı oyunlarından bir tanesi ünvanına sahip GTA 5 için muhteşem özelliklere sahip tüm kullanıcıların beğeneceği yeni bir mod daha geliyor.

Rockstar Games firması şuanda yeni bir oyun yapımı ile uğraşmadığını tahmin ediyoruz. Tabi ki yanılıyor olabilriz çünkü her firma sağ gösterip sol vurabiliyor. Rockstar Games’in açıklamalarına baktığımızda yeni bir oyun çıkmayacağını öğrendik ve firmanın şuanda GTA 5 için yeni modları çıkartacağını duyduk. Şuanda herşey doğru gidiyor firma aralıklarla aktif olarak GTA 5 için güncellemeler yapıyor pek çok kullanıcı durumdan memnun. Çünkü online oyun gibi oyun yapımcısı sürekli oyuna güncellemeler getiriyor.

gta 5 1

Ancak yeni gelecek mod’da oyuna bir karakterin gelmesi, yeni arabaların gelmesi, yeni görevlerin gelmesi değil. Bu sefer oyuna grafik modu gelecek. Ancak oyun çok canlı olacak diyebiliriz. Grafik modu ile oyun çok çok daha gerçek olacak. Bazı yapılan animasyonlar çok çok daha gerçek olacak. Yani bu oyun geliştirilmeye devam ediyor. İleride bu oyunun gerçek hayatla farkının kalmayacağını bile düşünüyoruz. Çünkü şuanda bile oyunun ne kadar kaliteli olduğunu biliyorsunuz ki Rockstar Games firması sürekli olarak oyuna güncellemeler çıkartıyor. GTA 5 için Ronaldo modu, araba modları, skyrim modu… Bakalım ilerde neler gelecek.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here