Ana SayfaOyunGTA 5'de BİM ve PTT Araçları

GTA 5’de BİM ve PTT Araçları

-

Rockstar yapımı olan GTA 5’e gelen yenilikler ve modlar bitmiyor. Bildiğiniz gibi firmanın en kaliteli oyunu olan GTA 5 için hem firma hemde mod yapan kişiler sürekli çalışıyor ve Türk mod yapımcılardan yeni bir mod geldi. Artık ürünlerinizi BİM ve PTT araçları ile rahatlıkla taşıyabileceksiniz.

GTA 5’e ciddi anlamda pek çok mod geldi. Bu gelen modların kimini yapımcı firma Rockstar Games kendisi yapıp oyuna güncelleme ile getirdi kimisi mod yapan kişilerin uğraşı ile geldi. Tabi BİM ve PTT araçları için yapılan modu’da kullanmak istiyorsanız mutlaka bu modu indirip bilgisayarınıza kurmanız gerekmektedir. Doğru sitelerden virüssüz bir şekilde indirmeniz sonucunda bilgisayarınızda veya oyunda hiçbir sorun olmayacaktır.

PTT
PTT

Gelen bu mob sadece BİM ve PTT üzerinde değil tabi ki Coco Cola, Lays gibi markalarında araçları mevcut ancak biz Türk markalarını tanıtmak istedik. Bu araçlar ile artık tüm ürünlerimizi rahatlıkla bu araçlarla taşıyabileceğiz. Yani araçlar öyle dandik bir şekilde değil profesyonel bir şekilde tasarlanmış durumda. Zaten araçlar birbirinin aynısı diyebiliriz sadece araçların rengi boyanmış ve arkadaki reklam banneri değiştirilerek farklı bir taşıma aracı yapılmış ancak ne olursa olsun oyunda kendi markamızı görmek bizim için çok güzel olacak diyebiliriz.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here