Ana SayfaTeknoloji HaberleriGTA 5'i yavaş PC'de oynamak için yama yayınlandı

GTA 5’i yavaş PC’de oynamak için yama yayınlandı

-

GTA 5 Grafik performansını Düşüren Yama Yayınlandı. Bu sayede artık güçlü bilgisayarlara ihtiyaç duymadan oyunu rahatlıkla oynayabileceksiniz.

Düşük donanıma sahip, özellikleri yetersiz bir bilgisayara sahipseniz, bu haber tam size göre. Artık GTA5’i düşük sistemli PC’lerde oynanabilmesi için bir arkadaşımız bir yama yayınlamış. Bu yama sayesinden Grand Theft Auto 5 oyununun grafik performansı ayarlanabiliyor ve daha da düşük seviyelerde rahatlıkla oynanabiliyor hale geliyor.

Bu sayede hem bilgisayarınız kasılmamış hem de oyun oynanabilir hale gelmiş oluyor. Grand Theft Auto 5 Oyunu saniyede 30 kare‘de oynatabilen arkadaşın sistem gereksinimleri ise şöyle.

  • İşlemci: Intel Core i3 2330M 2.2GHz
  • Ekran Kartı: Nvidia GT 520M,
  • Ram: 4 GB DDR3 665 MHz
  • Gereken Boş disk alanı: 750 GB HDD.

Kullanacağınız bilgisayar GTA 5 oyununu oynamak için yeterli özelliklere sahip değilse, 31 MB civarındaki bu yamayı buradan indirebilirsiniz. Fakat cepkolik.com olarak biz bu yamayı henüz test etmedik. Bu yüzden kullanırken lütfen dikkatli olsun. Cepkolik herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Dilerseniz  Grand Theft Auto 5 minimum ve maximum sistem gereksinimlerini aşağıdaki linkten okuyabilirsiniz.

GTA 5 Sistem gereksinimleri

GTA 5 (Grand Theft Auto 5) Düşük PC’ler için Video

Yama ile ilgili yorumlarınızı ve bilgisayarınızın sistem gereksinimleri ile ilgili tüm detayları aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere ve bizi takip eden oyun severlere iletebilirsiniz. Çok hızlı yanıt almak için bu yöntemi kullanmanızı öneriyoruz. Ama zaten bu yamayı kurduktan sonra büyük bi ihtimal bilgisayarınız GTA 5’i rahatlıkla oynatacaktır. Şimdilik bizden bu kadar, sonraki oyun konumuzda sizlerle olmaktan keyif duyacağız.

-- Reklam --

Youtube kanalımıza abone ol! Mi Band 6 ya da Steelseries Rival 3 senin olsun.

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.