Ana SayfaTeknoloji HaberleriGTA Televizyona Geliyor

GTA Televizyona Geliyor

-

Kişisel bilgisayarlarda uzun dönemdir yer edinen oyunlardan olan GTA’nın televizyon dizisi olacağı yönünde bir takım açıklamalar yapıldı. GTA’nın diğer oyunlara kıyasla etkileyici bir kitleye sahip olması nedeniyle böyle bir girişimde bulunulduğu ifade edildi.

GTA, BBC Farkıyla Geliyor

Grand Theft Auto
GTA oyunu televizyonda da ön plana çıkacak

İngiliz televizyon kanalı BBC’nin girişimleriyle dizi haline dönüşecek olan Grand Theft Auto serisi, takipçilerini meraklandıran bir haber niteliği taşıyor. Fenomen oyunun ilgi çekeceğine ise kesin gözüyle bakılarak, bu denli bir çalışmadan verimli sonuçların elde edileceği tahmin ediliyor.

Oyun ve teknoloji üzerine haberler yapan Guy Cocker tamamen bu dizi üzerine yoğunlaşmış durumda. Gazetecinin Twitter hesabından yapılan açıklamaya göre 90 dakikalık bir süre yayınlanacak olan dizi, Grend Theft Auto’nun yaratıcı ekibini konu alacak şekilde projelendirilecek.

Guy Cocker’a Twitter üzerinden yöneltilen bir soruda ise oyunun yapımcı firması Rockstar Games’in, dizinin içerisinde varlık gösterip göstermeyeceği üzerine oldu. Bu soruyu da yanıtsız bırakmayan Cocker; yapımcı firmanın dizide bir görev üstlenmeyeceğini ve televizyon serisinin tamamen bağımsız bir halde izleyiciyle buluşturulacağını paylaştı.

BBC temelli yürütülen bir proje olarak yakın zamanda izleyicilerle buluşacağı söylenen GTA dizisi hakkında pek fazla detay paylaşılmasa da “Make It Digital” kapsamında ortaya çıkacak bir ürün olacağının ipuçları verildi. Dünya üzerinde satış rekorları kıran bir oyun olarak gündemde kalmayı her defasında başaran GTA’nın dizisinin de kitlelere hitap edeceği tahmin ediliyor.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here