Ana SayfaOyunGTA V’in Steam Fiyatı Düştü

GTA V’in Steam Fiyatı Düştü

-

GTA V’in PC versiyonu için bekleyiş sürerken, yapılan erteleme pek çok oyuncunun canını sıksa da Steam üzerinden ön siparişte olan GTA V’in fiyatında yapılan indim, bir nebze de olsa oyunu bekleyenleri avuttu.

Uzun süreden beri PC versiyonu için çalışmalar sürerken, bu haberlerin yayılması ile birlikte büyük bir beklenti oluşmuştu. Daha önceki dönemlerde yayınlanacağı açıklansa da Mart ayına ertelenen GTA V’in satışı ilk etapta 200 TL olarak belirlenmişti. Yaşanan son gelişmelerle birlikte Steam kullanıcıları artık 180 TL karşılığında GTA V’e sahip olabilecek.

gta 5 steam-gorsel

Oyunu diğer oyun marketlerden de satın alabileceğiniz gibi Steam ayrıcalıklarından yararlanmanız mümkün değil. Bu nedenle Steam kullanıcıları için 180 TL olarak belirlenen bu fiyat üzerinden GTA V’i arşivinize ekleyebilirsiniz.

Resmi olarak satışa çıkmadığı için yayınlanacağı güne kadar beklemeniz de yararlı olacaktır. Oyunu daha önce 200 TL’lik fiyatı üzerinden satın alan, ön sipariş veren kişiler, iade talebinde bulanarak 20 TL’lik ücretin hesaplarına yüklenmesini sağlayabilmektedir. Bu nedenle oyun için yapılacak yeni bir indirim olsa dahi, bu farkı ücret iade talebinde bulunarak geri alabilirsiniz.

Yayınlanan oyun videoları ile birlikte GTA V için heyecan daha da artarken, ilk 20 dakikalık PC versiyonu bile yüksek izlenme sayılarına ulaşmayı başardı.

Yayınladığımız GTA V’in ilk 20 dakikalık tanıtım videosunu izleyrek oyun hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

GTA 5 PC sistem gereksinimleri Haberimize buradan ulaşabilirsiniz

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here