Ana SayfaTeknoloji HaberleriGucci ve will.i.am de akıllı saat işine giriyor

Gucci ve will.i.am de akıllı saat işine giriyor

-

Samsung Gear ile başlayan akıllı saat modasına Gucci ve will.i.am imzalı akıllı saat de katılıyor. Son dönemde Apple’ın da apple watch adlı akıllı saatini duyurduğu ve sürekli yeni bir akıllı saat modelinin çıkacağını konuşuyoruz.

Bugün ise Gucci ve will.i.am imzalı bir akıllı saatin daha bu teknolojiye ayak uydurduğuna şahit olduk.  Hatırlarsanız geçtiğimiz gün Tag Heuer’in de akıllı saat üreteceği haberini sizlere vermiştik. Bakalım daha hangi saat markaları, bu yönde bir adım atarak yeni akıllı saatlerini duyuracak.

Gucci-akilli saatler

Gucci ve will.i.am bir araya gelerek aldıkları fikir ile akıllı saat modasına giriyor fakat başarılı olacak mı ya da Apple Watch, Samsung Gear ve pek çok büyük markanın akıllı saatlerine rakip olacak mı bilinmez ama yine de bu kategoride ben de varım diyor. Gucci ve will.i.am, akıllı saat için herhangi bir isim belirlenmemiş durumda. Tasarımı konusunda Gucci‘nin biraz daha ilgileneceği akıllı saat için yeni tasarım çalışmaları bekleniliyor.

İsviçre’de duyurulan akıllı saatin genel özellikleri de SMS, e-posta alıp gönderme, tabi ki 3g desteği, GPS, kamera, nabız ölçer, Müzik, harita ve takvim gibi uygulamaları ve donanımları da içinde barındıracak.

Çıkış tarihi ve fiyatı ile ilgili herhangi bir bilgi paylaşılmazken, tasarımda kullanılacak olan malzeme, fiyatı belirlemesinde etkin rol oynayacak.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here