Gün Geçtikçe Yaşlanıyormuyuz?

Şu kocaman dünyada yıllardır yaşıyoruz kimileri uzun yıllardır yaşıyor kimileri ise hayata yeni gözlerini açıyor. Gün geçtikçe teknolojinin gelişmesi sayesinde bu dünyada yaşamayı herkes daha çok istiyor. Ancak hiçbir insanın kabul edemediği tek bir gerçek var o da Yaşlanmamak. Her ne kadar genç arkadaşlarımızda dahil olarak her geçen gün her geçen saniye adım adım yaşlanıyoruz. Son zamanlarda popüler hale gelmiş olan ”You’re Getting Old” sitesi ise bu acı gerçeği bize tüm yüzü ve tüm detayları ile bize sunuyor.

Her insanın doğduğu bir gün vardır işte hemen bu siteye girerek yaşamınızda neler olmuş neler geçmiş hangi önemli olaylar beraberinizde gerçekleşmiş hepsini öğrenebilirsiniz. Diyelimki 13 Haziran 1978 tarihinde doğdunuz bu tarih ile sitede araştırma yapınca 13.146 gündür hayatta olduğunuz ve yaklaşık 630 tane mum üflediğiniz yazıyor üstelik bunlar açıklanan bilgilerden sadece birkaçı hayatınızın yanında sizinle beraber gerçekleşen önemli olaylarıda es geçmeyen siteye göre siz hayattayken Doğduğunuz günden tam 6.468 gün sonra, 27 Şubat 1996’da Pokemon serisinin ilk oyunu Pokemon Red and Green’in tanıtıldığını biliyor muydunuz? Peki 19 yaşınızdayken Galler Prensesi Diana’nın araba kazasında öldüğünü hatırladınız mı? gibi enterasan bilgilerde karşımıza çıkıyor.

Hem enterasan bilgilerle bizi şaşırtıyor hemde bizi eğlendiren bu siteyi hemen sizde inceleyebilirsiniz. Ancak sonuca bağladığımızda her saniye yaşlandığımız kesin…

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0