Ana SayfaTeknoloji HaberleriGünümüzün Teknolojisi Ne Kadar Güce Sahip?

Günümüzün Teknolojisi Ne Kadar Güce Sahip?

-

Google Deprem Bölgesi Güvenli Bölge Haritaları Belli Oldu!

Bu gece ülkemizde yaşanan ve birçok ilde can ve mal kaybına uğratan depremi yaşadık ilk...

Günümüzde teknoloji çağı her ne kadar ilerlese de şuan teknoloji bazı sorunlara hala çözüm bulamıyor, örneğin bunlardan bazıları, bataryalar, güç kaynakları, fan olmayan cihazlarda soğutmanın yetersiz kalıp aşırı derece ısınan işlemciler, gibi teknolojik sorunlar hala çözülebilmiş değil.

Peki teknoloji çağında yaşıyorsak neden bunlara çözüm bulunamıyor?

Teknoloji çağında yaşıyoruz ancak, teknoloji elinden geleni kendi başına yapma gücüne sahip değil, günümüzde küçük güç aletlerinin yanı sıra insanlar büyük teknolojiler yerine büyük projelere önem vermiyor, bu yüzden teknoloji her ne kadar ilerlese de bir yerden sonra maalesef ilerleme yapamıyor.

Ancak günümüzün teknolojisi sağlık ile daha fazla yükselişe geçmiş durumda, elektronik cihazların yanı sıra en çok önem taşıyan sağlık sektöründe kullanılan teknoloji insanların hayatlarını hem kurtarıyor, hemde kolaylaştırıyor.

Peki günümüzün teknolojisi tam olarak ne zaman ilerler? robot ile ne zaman alışveriş yaparım?

Maalesef bu soruya şuan için biz dahil kimse doğru cevabı veremez, ancak robotların günümüzde yavaş yavaş yaygınlaşması robotların yakın gelecekte evlerimize kadar gireceğinin habercisi diyebiliriz.

-- Reklam --

Xiaomi Poco X5 Pro ve Poco X5 tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Poco X serisi genellikle iyi bir ekran (yüksek yenileme hızına sahip), büyük, hızlı şarj olan bir batarya ve fiyat...
Selin Polat
Selin Polathttps://www.cepkolik.com
Boğaziçi Üniversitesi'ni bitirdikten sonra kendimi teknolojiye verdim ve her türlü teknolojik ürünler ile ilgilendim. 1 Nisan itibari ile de Cepkolik.com ekibinde yer aldım. Ekibimizle birlikte teknoloji ile ilgili en güncel haberleri ve incelemeleri sizlere tüm detayları ile birlikte ulaştırmayı hedefliyoruz

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz