Ana SayfaTeknoloji HaberleriHackaball Çocukları Eğitmek İçin Kullanılacak

Hackaball Çocukları Eğitmek İçin Kullanılacak

-

Netflix’in yaklaşan reklam destekli servisi çevrimdışı görüntülemeye sahip olmayacak

Netflix, gelecek yıl Microsoft'un yanı sıra reklam destekli bir servis getirecek, ancak bu özellik çevrimdışı görüntüleme seçeneği olmadan gelebilir. Geliştirici Steve Moser, Netflix iOS...

Çocuklar için üretilen eğitici nitelikleri de içerisinde barındıran unsurlara bir yenisi daha eklendi. Bu tür bir çalışmaların en sonuncusu olarak da Hackaball piyasaya sürüldü. Daha kolay programlama yöntemiyle çocukların rahatça kullanacağı bir program olarak gözlerden kaçmayan Hackaball, son dönemin en revaçta olan eğitici unsuru olarak değerlendirilebilecek.

Yeni Nesil Oyuncak:Hackaball

Hackaball oyuncak alanına yeni bir soluk getiriyor
Hackaball

Sıra dışı bir ışıklı top halinde üretilen Hackaball, çocukların gelişiminde önemli bir etkiye sahip. Çocukların sosyal anlamda daha güçlü bağlar kurmasına da fayda sağayacak bu yeni nesil oyuncaklar 9 farklı LED seçeneğini bünyesinde tutarak, ilgi çekici bir biçimde dizayn edilmiş. Bunun yanında titreşim motoruna, akselerometreye, jiroskopa, hoparlöre ve sesi kaydedebilmek için bir hafızaya sahip olan Hackaball’ı faaliyete geçirmek için ücretsiz iOs uygulamasını da kullanabiliyorsunuz.

Oldukça basit bir şekilde çalışan Hackaball, çocuklara uygun bir biçimde üretilerek; değişik sesler çıkarma ve titreme özelliklerle kendisin ön plana çıkarıyor. Topun çıkardığı renkler de hazırlanan oyuna göre değişiklik sergileyebiliyor. Şarj edilebilir bataryası ile de uzun süre kullanabileceğiniz Hackaball; Aralık ayında kullanıcılarla buluşarak makul bir fiyatla hizmet vermeye başlayacak. 65 dolar gibi bir ücretle piyasaya sürülecek olan Hackaball’a yoğun bir talep gelmesi bekleniyor.

-- Reklam --

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.