Hayali Telefon 3310 Nokia PureView

Hiç geçmişte popüler olan telefonları modern teknoloji ile buluşturan bir dizayn hayal ettiniz mi? 1 Nisan şakası olarak Nokia resmi web sitesinden bu haberi duyurmuştu.

Çift çekirdek işlemcinin yanında 2gb ram’i bulunan 41mp kamera ile güçlendirilen 3310 PureView, orjinal 3310’un gerçek boyutlarında olacaktı.

Bu şakanın ardından bu hayali telefon internette fenomen haline dönüştü ve paylaşım rekorları kırdı. Şarjı 1 hafta giden telefonlara duyulan özlem ve nostaljinin yeniliklerle buluşması insanları çok etkilemiş olmalı.

Kimbilir belki Nokia bu hayali ürünü sınırlı sayıda üreterek kullanıcılara sunar. Yada bir kaç üretici 3d kalıplar kullanarak bu ürünü hayata geçirir.

Nokia 3310 125 milyon’dan fazla olan satış rakamlarıyla cep telefonu endüstrisinin unutulmazlarından. Dünyada birçok kişi hala bu telefonu kullanmakta ve bu yüzden yedek parçalarının üretimi hala devam etmektedir.  Nokia henüz akıllı telefon pazarında mükemmel bir yenilik getirmese de zamanında yaptığı telefonlardaki değiştirilebilir kap tasarımı ile en büyük yeniliği yapmıştı. Nokia’nın resmi sitesinden yayınlanan habere buradan ulaşabilirsiniz.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0