Ana SayfaOyunHitman Go Geliyor

Hitman Go Geliyor

-

iPhone’da Müzik Çalarken Video Nasıl Kaydedilir?

Bu makalede, herhangi bir uygulamadan müzik çalarken iPhone'da nasıl video kaydedileceği açıklanmaktadır. Nasıl çalıştığını öğrenmek...

Androide yeni oyun ‘Hitman Go’ Geçtiğimiz nisan ayının ortalarında iOS cihazlar için yayınlanan ve oldukça beğeni alan ”Hitman Go” Android mağazası Google Play de yerini aldı. Oyunun geliştiricisi Square Enix, oyunu 4.99 dolarlık fiyat etiketiyle Google Play’de satışa sundu.

hitman go 2

Popüler bilgisayar oyunlarından biri olan Hitman’in dijital bir kutu oyunu formunda yeniden tasarlanmış versiyonu olan Hitman Go, serinin başarısını borçlu olduğu acımasız strateji unsurlarını bünyesinde tutmaya devam etmişti. Oldukça detaylı hazırlanan diyorama benzeri seviyeleri ve mobil için çok uyumlu olan yaratıcı puzzle tasarımıyla Hitman Go, artık daha geniş bir kitleye ulaşabilecek. Hitman bundan önce bilgisayar sürümlerinde çıkmış ve epeyce ün salmış bir oyundu sokaktaki gençlere sorsak sanırım herkes bu oyunu bilir hatta bu oyun öyle ünlendiki fimleri bile çıktı.

Yakın zamanda Temple Run oyunuda oyun için bir film çıkarmayı düşünüyor ancak Hitman kadar başarılı olabilirlermi merak konusu. Rockstar Games bu sene yaptığı yeniliklerle PC oyunlarını android platformlar içinde çıkardı ve bizim düşüncemize göre Hitman’da bu karardan etkilenip kendi oyununu Androide çıkarmış olabilecek ileride geliri ve kazancı neler olacak oyun tutacak mı tutmayacak mı hep birlikte bekleyip göreceğiz.

-- Reklam --

iPhone’unuzun Kamerasını Mac’iniz İçin Bir Web Kamerası Olarak Kullanma

Mac'inizde macOS 13.0 veya sonraki bir sürümü yüklüyse, yakındaki iPhone'unuzu bilgisayarınızın web kamerası olarak kullanabilirsiniz. Nasıl çalıştığını öğrenmek için...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz