Hızına Hız Katan İşlemci

Donanım konusunda da hemen her geçen gün yeni bir gelişme gösterilmektedir. Bu konuda oldukça önemli ve büyük adımlar atmakta olan firmalar, ürettikleri ve piyasaya sundukları ürünler ile teknoloji dünyasında gerçekten oldukça büyük yankı getirmektedirler. Bu konuda en fazla da donanım konusu üzerine yoğunlaşan firmalar, bu konuda eski rakiplerine karşı oldukça üstün özelliklere sahip ürünlerini pazara sunmaktadır ve bu konuda yapmış oldukları çalışmalara ara vermeksizin devam etmektedirler. Dolayısıyla yapılan çalışmalar sonucunda da oldukça önem arz eden ürünler, insanlar ile tanıştırılmaktadır. Önceki yazılarımızda donanım konusunda DDR 3 belleğe yer vermiştik.

Güncelleme Yapılacak

Şimdi ise bu konuda alanında uzman bir firma olan AMD, eski ürünleri üzerinde yaptığı geliştirmeler ile beraber rekabet ettiği rakipleri ile de yarışma fırsatı bulmuştu. Bu konuda en son ürettiği ve oldukça hızlı olan 89 Watt’lık Athlon64 X2 6000+ model işlemcisini de bilim ve teknoloji dünyasına tanıtmıştır. Konu itibari ile söz konusu işlemci, rakiplerinin ürettiği işlemcilere nazaran oldukça hızlı ve üstün özelliklere sahiptir.
asus_rog_amd_vision_by_cheeches-d30zsk3
X2 ailesine katmış olduğu 89 Watt’lık Athlon64 X2 6000+ model ile, X2 ailesinin en hızlı ürünü olduğunu açıklayan firma bu konuda ürün özelliklerini de, 3GHz’lik Athlon64 X2 6000+ şeklinde tanıtmış ve bu ürün üzerinde güncelleme yapacaklarını da açıklamıştır. Dolayısıyla firmanın pazara sunmuş olduğu ürünleri geliştirmeyi hedeflediği de kesin.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0