Ana SayfaOyunHollywood Yıldızı GTA5'e Dava Açtı

Hollywood Yıldızı GTA5’e Dava Açtı

-

Rockstar Games’in Grand Theft Auto V’in sanat çizimlerinde yer verdiği seksi kadın tasvirleri başına bela açtı. Üstelik bu kez şikayetçi olan taraf oldukça tanıdık.

Bir zamanlar Disney‘in popüler yıldızıyken, son dönemde çıkışlarını başarılarından çok skandallarıyla yakalayan Hollywood “yıldızı” Lindsay Lohan, Rockstar Games‘in popüler oyun serisi Grand Theft Auto‘da kullanılan sanat çalışmaları nedeniyle ana şirket Take-Two Interactive‘e dava açtı.

Lohan‘ın iddialarına göre serinin son oyunu GTA5‘de yer alan Lacey Jonas karakteri için kendisinden izin alınmadan görüntüsü kullanıldı. Lohan ve avukatlarının yaptığı açıklamaya göre, Jonas karakteri –bir zamanlar– ünlü oyuncuya “şüphe bırakmayacak biçimde” benziyor.

gta5-lindsay-lohan

Lohan’a komplo mu kurdular?

Ayrıca iddiaya göre Grand Theft Auto V‘teki bazı karakterlerin konuşmaları Lohan‘ı taklit ediyor ve kullanılan kıyafetler de onun giysilerinden çalıntı. Avukatların bir diğer delili ise, bahsi geçen karakter Lacey Jonas‘ın bir paparazziden kaçma girişiminde oyunun Chateau Marmont‘u göstermesi. Hollywood’un batısında bulunan bu malikanede bir zamanlar Lindsay Lohan yaşıyordu.

Resmi şikayet Manhattan mahkemesine bu hafta içerisinde yapıldı. Ancak haberlere göre Lohan, oyun çıktığından bu yana (altı ayı aşkın süredir) avukatlarıyla Take-Two‘ya açacağı dava için çalışmalar gerçekleştiriyordu.

Sizcede GTA 5‘teki o karakter gerçekten Lindsay Lohan mı?

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here