Ana SayfaTeknoloji HaberleriHonor Earbuds 2 Lite Avrupa'da Satışa Çıkıyor

Honor Earbuds 2 Lite Avrupa’da Satışa Çıkıyor

-

WhatsApp’ta Ekran Görüntüsüne Son!

Günümüzün e popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp günden güne kendini geliştirmekte. Özellikle son zamanlarda sosyal medya platformların kendin aralarında rekabete girmesinden sürekli yenilikler getirmekte....

ANC özellikli Honor Earbuds 2 Lite, 32 saatlik pil ömrü ile Avrupa’da 70 € fiyatla geliyor.

Honor Earbuds 2 SE, Çin pazarı için Haziran ayı ortasında tanıtıldı. Şimdi, Honor Earbuds 2 Lite olarak hızlı bir isim değişikliğinden sonra, TWS kulaklık Avrupa’da birçok ülkeye geliyor. 7 Ağustos’tan (bu Cumartesi) itibaren satışa sunulacak ve hihonor.com’dan satın alabileceksiniz.

Kulaklık, İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya, İspanya ve Finlandiya’da satışa sunulacak. İngilizler 70 sterlinlik bir fiyat etiketine satın alabilecekken, Avrupa’da fiyat 70 Avro olarak belirlendi (bir nedenden dolayı 100 Avro olarak listelendiği İtalya hariç).

Her neyse, Honor Earbuds 2 Lite, Glacier White ve Midnight Black olmak üzere iki renkte mevcuttur. İşte ne hakkında olduklarına dair kısa bir hatırlatma:

Kulaklıklar, polimer kompozit diyaframlara sahip 10 mm sürücülere, her biri aktif gürültü iptali ve rüzgar gürültüsü azaltma için iki mikrofona (elbette bir Farkındalık modu dahil), inanılmaz bir 10 saatlik sürekli dinleme süresine (ANC devre dışıyken) ve 32 saatlik dinleme süresine sahiptir. Cihazda ayrıca hızlı şarj desteği de bulunuyor (10 dakikada %40, bu 4 saatlik dinleme süresi için yeterlidir).

-- Reklam --
KaynakGsmarena

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.