Ana SayfaİncelemeHorizon Camera

Horizon Camera

-

Bu uygulama, zaman içerisinde kendisini daha da geliştirerek bünyesine yeni özellikler kattı ve ödüllü bir iOS kamera uygulaması olarak karşımıza çıktı. Kameranın asıl işlevi siz kamerayı nasıl tutarsanız tutun onun yatay çekim yapmasını sağlaması. Bu özelliği ister videolarda isterseniz de fotoğraf çekimlerinde kullanabiliyorsunuz. Bu sayede iPhone ve iPad’lerinizde cihazınızı istediğiniz gibi tutarak yatay çekimler elde edebiliyorsunuz.

Cihazlarının kamerasını sürekli kullanan iOS işletim sistemi kullanıcıları için harika bir uygulama olan Horizon Camera 2K çözünürlüğe kadar destek veriyor. Cihazınınız donanımına göre Full HD çekim yapabilmesinin yanında 30,60 ve 120 FPS desteği de sunuyor.

Uygulama standart iOS kamerasına göre daha stabil fotoğraf ve videolar çekmenizi sağlıyor, elleriniz titrese bile daha net sonuçlar alıyorsunuz.

Fotoğrafları çekmeden önce filtreler ekleyerek, gerçek zamanlı bir önizleme görebiliyor ve kullanacağınız filtreyi önceden seçebiliyorsunuz.

Güçlü, gelişmiş ve birçok özelliği bulunan bu uygulamayı App Store’dan ücretsiz olarak indirip iPhone ve iPad’lerinizde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Horizon Camera uygulamasının Premium sürümünün 5 TL civarında olduğunu da belirtelim.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here