Ana SayfaTeknoloji HaberleriHP EliteBook Folio 1020 Şubat Ayında Tüketici ile Buluşuyor!

HP EliteBook Folio 1020 Şubat Ayında Tüketici ile Buluşuyor!

-

Yeniliği, inceliği, performans ve sessizliği ile dikkatleri çekti!

HP’nin bir süredir konuşulan fakat bir türlü resmi olarak duyurulmayan yeni ürünü HP EliteBook Folio 1020 için piyasaya çıkış tarihi belirlendi. 2 farklı model ile piyasaya girecek olan HP EliteBook Folio 1020, bir tanesi diğerinden daha ince dizayn edilmiş olarak tüketici ile buluşacak. Fansız teknolojisi ile sessizliği sevenlerin beğenebileceği bir ürün diyebileceğimiz HP EliteBook Folio 1020, iddialara göre MacBook Air’den daha ince bir tasarıma sahip olacak.

Ofis ortamında, genel yaşantıda rahatlıkla kullanılabilecek olan cihaz, düşme ve şok testlerine de girmiş ve başarılı bir şekilde hasarsız olarak çıkış yapmış. Peki HP EliteBook Folio 1020’nin sistem özellikleri ne olacak?

HP EliteBook Folio 1020 (4)

8 GB RAM‘i üzerinde barındıracak olan cihazda 128 ve 256 olmak üzere iki farklı SSD seçeneği olacak. Fansız olarak çalışma özelliğine sahip cihaz 12.5 inç ekranında 1080p, yani Full HD görüntü kalitesi sunacak. HP EliteBook Folio 1020 ekranında dokunmatik özellikte yer alıyor. Cihazın işletim sistemine dair bir bilgi bulunmasa da büyük ihtimalle Windows 8.1 işletim sistemi ile giriş yapacağı tahmin ediliyor.

HP EliteBook Folio 1020 (2)

HP EliteBook Folio 1020, karbon fiber ve magnezyum – lityum karışımından meydana gelmiş kasaya sahip. HP yeni cihazının farklı modelleri için de hazırlıklar sürdürüyor, örneğin HP EliteBook Folio 1020 modelinin Special Edition modeli de Nisan ayında piyasaya girecek ve tüketici ile buluşacak. HP EliteBook Folio 1020 için belirlenmiş bir fiyat bulunmamakta. Gelişmeler için takipte kalınız.

HP EliteBook Folio 1020 (3)
Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here