Ana SayfaTeknoloji HaberleriHP War 66 Mini kompakt bilgisayar satışa çıktı!

HP War 66 Mini kompakt bilgisayar satışa çıktı!

HP War 66 Mini ayrıca antimikrobiyal bir klavye ve fare ile birlikte geliyor. Hızlı ve güvenilir kablosuz bağlantılar sağlayan Wi-Fi 6 ve Bluetooth 5.2'yi desteklliyor.

-

IMDb, 2023 Yılının En Popüler Dizi ve Filmlerini Açıkladı!

Günümüzün en büyük dizi ve film veritabanı olarak faaliyetlerini gösteren ıMDb, 2023 yılının enleri...

HP, son kompakt masaüstü modeli War 66 Mini’yi 384 dolar başlangıç ​​fiyat etiketiyle tanıttı. Hadi gelin yeni cihazın temel özelliklerine bakalım.

HP War 66 Mini

War 66 Mini, 16 GB RAM ile desteklenen 13. Nesil Core i5-1335U işlemci desteği taşıyor ve geniş bir 1 TB SSD’ye sahip. Bu masaüstü bilgisayar hakkında özellikle etkileyici olan şey, yalnızca 177 mm yüksekliğinde, 34,2 mm kalınlığında ve neredeyse 1 litre hacme sahip kompakt şekli diyebiliriz.

Küçük boyutuna rağmen bu mini bilgisayar, 64 GB’a kadar DDR4 belleği barındırabilen çift bellek yuvasıyla genişletilebilirlik sunuyor. Ayrıca çift sabit sürücü yuvaları sayesinde 2 TB SSD veya 2 TB mekanik sabit sürücüyü destekleyerek depolama seçeneklerinde esneklik sağlıyor.

Bağlantı hususunda masaüstünde çeşitli bağlantı noktaları bulunuyor. Bir adet Type-C 3.2 Gen 2 bağlantı noktası, üç adet USB-A 3.2 Gen 1 bağlantı noktası ve ek olarak üç adet USB-A 2.0 bağlantı noktası içeriyor. Ayrıca standart bir özellik olarak dahili hoparlörle geliyor.

HP War 66 Mini ayrıca antimikrobiyal bir klavye ve fare ile birlikte geliyor. Hızlı ve güvenilir kablosuz bağlantılar sağlayan Wi-Fi 6 ve Bluetooth 5.2‘yi desteklliyor. Kompakt masaüstü bilgisayar, 1,05 milyon saatin üzerinde etkileyici ortalama sorunsuz çalışma süresine sahipt; bu da HP’nin güvenilirliğini ve kalite güvencesini gösteriyor. Daha fazla gönül rahatlığı sağlamak için klavye ve fare dahil tüm bileşenleri kapsayan, her türlü soruna karşı yerinde ücretsiz servis içeren üç yıllık bir garantiyle birlikte geliyor.

Avatar Frontiers of Pandora İnceleme Puanları ve Yorumları Belli Oldu

Massive Entertainment, Ubisoft ve FoxNext tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yarın (7 Aralık 2023) itibariyle yayınlanacak olan Avatar Frontiers...
Ayşen Sıla
Ayşen Sıla
Yeni dünyaya olan merakımla birlikte pekişen yazım alanında da kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Tam şu anda kendi kitabımı kaleme alırken, dünyamızı kuşatan ve hayatımızın bir parçası haline gelen teknolojiye dair her şeyi ilgiyle takip ediyorum.