Ana SayfaTeknoloji HaberleriHP x360 Yarışması Yarın Başlıyor

HP x360 Yarışması Yarın Başlıyor

-

Hp Firmasının düzenlemiş olduğu ve ödülün Hp x360 olduğu yarışma başlıyor. Geçtiğimiz haftalarda 10 Mayıs tarihinde ilki gerçekleşen ve büyük ilgi gören #HPZoomIstanbul ardından Hp firması tüm istanbul halkını Hp x360 yarışmasına davet ediyor.

Hp firması 28 Mayıs tarihinde İstanbul’un 2 farklı semtine iki tane Hp x360’yı saklıyor ve arından yarışma define avı gibi başlıyor. Yarışmaya katılan herkes hemen Hp Türkiye Facebook sayfasındaki Hp Zoom İstanbul uygulamasını açıp uygulamaya izin ver dedikten sonra hazine haritası karşımıza çıkıyor. Haritaya göre ilk yapacağımız Hp x360’ların hangi semtte olduklarını bulmamız gerekiyor. Semtleri bulduktan sonra arama yapabilmek daha kolay hale gelecek haritaya dikkatli bakarak ödüllerin nerede olduğu kolaylıkla anlaşılabiliyor.

hp x360 - 2

28 Mayıs tarihinde gerçekleşecek bu yarışmayahemen sizde katılmak istiyorsanız yapmanız gerekenler çok basit, Hp Türkiye Facebook sayfasına girdikten sonra Hp Zoom İstanbul uygulamasını açtıktan sonra uygulamaya izin ver deyip haritayı ekrana getiriniz ardından harita üzerinden twitter’e bağlanarak bulunduğunuz her konumda #HPZoomIstanbul hashtag’ı ile bulundukları konumu paylaşıyorlar diğer kullanıcıların attıkları tweet’leride görerek herkesin haritada hangi konumda olduğunu görebilirler. Bu sayede Hp x360’ın nerede olduğunu daha kolay bulabilirler.

Sizde Hp Türkiye firmasını sosyal medyada takip etmek istiyorsanız

HP Türkiye Facebook sayfası: https://www.facebook.com/hewlettpackardturkiye

HP Türkiye Twitter Hesabı: https://twitter.com/HPTurkiye

-- Reklam --

Youtube kanalımıza abone ol! Mi Band 6 ya da Steelseries Rival 3 senin olsun.

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.