HTC A55 Bir İlk Olacak

Tayvan’lı telefon üreticisi Htc akıllı telefon dünyasında bir ilki yapacak. Htc dünyasının yeni gözdesi olan A55 akıllı cihazda Htc firması bir ilki denediği sızan bilgiler içindedir. Bahsedilen akıllı cihaz da sense 7 ve media tek bir arada olacak. Gelen bilgiler arasında Htc önceki cihazlarda kulandığı media tek işlemcisinin yanına sense 7.0 işlemciyi de eklediği açıklandı. Telefon dünyasında bir ilki yapan Htc’nin akıllı cihazı olan a55, kullanıcıların da şimdiden ilgisini çekmeyi başarmış durumdadır.

Akıllı Telefon Dünyasında Bir İlk

Google verilerine göre her gün binlerce bu cihaz hakkında arama yapılmaktadır. Bu da bize tek bir şeyi gösteriyor. İnsanlar sabırsızlıkla bu cihazı beklemektedirler. Piyasaya henüz sürülmemiş olan cihaz sürüldüğü günlerde bir satış patlaması yaşanacağı ise gelen ayrı tahminler arasındadır. Htc cihazlarında bilinen en önemli özellik program desteklemesi dir ve bunun yanında kendine has özgün tasarımları ile Htc markası yeni bir akıllı cihaz ile sizlere tekrardan merhaba diyor.

Htc yeni trendi olan a55’in özellikleri yavaştan yavaşa sızmaya başladı ama henüz tam bir açıklama yapılmamakla beraber gelen ilk haber htc markasının piyasaya süreceği a55 akıllı cep telefonunda az önce de belirttiğimiz gibi media tek ve sense 7 işlemcileri bir arada kullanarak akıllı telefon dünyasında bir ilki başarmış olmasıdır. Haberler geldikçe sizlerle hemen paylaşmaya devam edeceğiz.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0