HTC, çift SIM kartlı HTC One M8 modelini duyurdu

HTC tarafından üretilmiş ve tasarım ödüllerine sahip One M8 kod adlı cihazın bugün çift SIM kartlı modelinin üretileceği açıklandı, günümüzde gelişen teknolojiyle insanların ikinci bir hat veya şirket hattı ile kendi hatlarını aynı cihazda kullanmak istediklerini oldukça fazla rastlıyoruz, hal böyle olunca üretici firmalar yavaş yavaş çift SIM kartlı cihazlarını üretmeye başlıyorlar, bugün gelen bilgilere göre HTC tarafından üretilmiş olan HTC One M8 çift SIM kartlı versiyonu yakın zamanda üretime başlayıp satışa çıkabilir.

İlk etapta sadece Uzak Doğu ülkeleri için hazırlanmış olan çift SIM kartlı versiyon eğer fazla talep ile karşılaşırsa tüm dünyada global olarak satışa çıkması bekleniyor.

Satışlar haftaya başlıyor.

HTC tarafından açıklanan bilgilere göre cihazın üretimi tamamlandı ve önümüzdeki haftadan itibaren Avrupa’da satışa sunulacak, ilk olarak Almanya, Avusturya ve İsviçre için satışa sunulacak, ondan sonra ise tüm Avrupa ülkelerinde  satışa sunulması bekleniyor.

Cihazın fiyatı hakkında konuşacak olursak oldukça pahalı bir fiyat ile karşımıza çıkıyor, sadece çift SIM kart farkı bulunan HTC One M8 799 Euro ile satışa sunulacak, normal tek SIM kart modeli ise 570 Euro ile satışa sunuluyor.

 

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0