HTC Desire 516 yakında Avrupa’ya geliyor

Ekonomik model HTC Desire 516 yakında Avrupa’da!

Zamanında getirdiği son jenerasyon modelleri ile öne çıkmayı başaran HTC bu sefer Avrupalı kullanıcılarına hem ekonomik hem de orta segmentteki bir cihaz olan Desire 516’yı getiriyor. HTC’nin Desire 516 modeli düşük sistem özellikleri ve ekonomik olması nedeniyle daha çok doğu ülkelerinde pazarlanmış ve ilk olarak da Çin de görülmüştü. İçinde bulunduğumuz yılın Mart ayı içerisinde satışlarına başlanan HTC desire 516 kullanıcılarını oldukça memnun edince HTC aynı modeli bu sefer de Avrupa’ya sunmayı düşündü.

HTC kanadından yapılan açıklamaya göre Desire 516 çok yakın bir süreç içerisinde Avrupa ülkelerinde de satışa girecek. Satış fiyatının ise şuanda belirlendiği tutar 270 dolar olarak görünüyor. Aslında sistemsel ve donanımsal özellikleri ile çokta düşük bir cihaz olmamasına rağmen HTC Desire 516 oldukça büyük bir yazılım sorunsalına sahip.

Ürün, kutusundan Android Jelly Bean işletim sistemi ile birlikte çıkıyor ve KitKat güncellemelerini almıyor. Bu da muhtemelen cihazın Android L sürümüne erişemeyecek olması anlamına geliyor.

 

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0