HTC M8 ve M9 Modelleri Android 5.0 Güncellemesini Bekliyor

HTC firmasının en çok satan akıllı telefon modellerinden M8 ve M9, Android 5.0 Lollipop sürümü güncellemesi merakla tartışılan konular arasında yer almaktadır. Çünkü henüz güncelleme adına bir hareketliliğin yaşanmadığı görülmektedir.

HTC,Android 5.0 Lollipop Sürüm Güncellemesi

Hatta bu bilgiyi doğrulayan açıklamaları da HTC’li yetkililerin yaptığı ifade edilmektedir. Henüz Android 5.0 Lollipop sürümene geçilmesi çok erken gözüktüğü ve böyle bir fevri durumda bulunmak istememelerinin nedenin de uyum sorunun yaşanması olduğu vurgulanmaktadır.Google altyapısının hazırlayacağı güncelleme ile birlikte HTC’li akıllı telefonlarda adresleme problemlerine karşı test aşamalarının başladığı da gelen haberler arasında yer almaktadır.

Yine tahminden ibaret kalarak yaklaşık 3 ay içerisinde Android 5.0 Lollipop güncellemesinin HTC modellerinde yer alması muhtemel gözle bakılabilmektedir. Buna göre HTC One M7 ve M8 modellerinden itibaren geçerli olacak olan Android işletim sistemi sürümü 5.0 Lollipop olarak piyasaya sunulacaktır.

Anlayacağınız kadarıyla şu sıralar HTC firmasının yoğun çalışma gündemi Android işletim sisteminin 5.0 Lollipop sürümü güncellemesi olmaktadır.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0