Ana SayfaTeknoloji HaberleriHtc One 2014, Prömier'den sonra satışta olacak

Htc One 2014, Prömier’den sonra satışta olacak

-

Siri’nin İsim Telaffuzunu Düzeltme

Apple'ın dijital asistanı Siri, isimleri doğru bir şekilde telaffuz etmede oldukça iyidir, ancak bazen insan...

HTC one 2014 olarak anılan HTC nin bütün  yeni modelleri 25 Mart’ta eş zamanlı olarak Londra ve Newyork’ta anons edilecek. Büyük ihtimalle gelecek olan yeni modeller türünün en mükemmeli olacağını biliyoruz ama yine de umarız HTC en azından bazı detayları gizli tutabilmeyi başarabilmiştir.

Carphone deposu HTC One 2014 modelinin Londra prömiyerinden sadece dakikalar sonra etkinlik alanında ilk stoklarını alacaklarını bildirdiler! ürünün satışı Londra da 6 mağazada yapılacak olup satışa çıkmış son ürün tükenene kadar satın alabileceksiniz.

ilk HTC One 2014 ürünlerini alabileceğiniz mağazalar Westfield Stratford, Westfield White City, Oxford Circus, Centrepoint, Tottenham Court Road ve Carphone Warehouse Selfridges olacaktır. Yeni ürünler arasında değişik sunum ve kutlamalar ile satışta olacaktır.

Ayrıca Carphone Warehouse müşterilerine HTC One 2014 ürünlerinin pazara sunum günü 25 Mart saat 16.00 lokal saati ile siparişlerini alacağına söz vermektedir. Siparişler internetten ya da mağazalardan premierin bir kaç gün sonrasında yapılabilecektir

-- Reklam --

Yeni Bruce Lee Filmi Geliyor!

Günümüzün en ünlü oyuncularından biri olan ve zamanının en popüler aktörleri arasında yerini alan Bruce Lee ile ilgili yeni...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz