Ana SayfaTeknoloji HaberleriHTC One E8 Kısa Sürede Rekor Kırdı

HTC One E8 Kısa Sürede Rekor Kırdı

-

HTC’nin çok kısa bir süre önce tanıttığı ve Çin’de satışa sunduğu HTC One E8, Çin’de kısa sürede rekor kırdı.

Mobil telefon şirketlerinin en büyüklerinden biri olan HTC, hatırlanacağı üzere kısa bir süre önce yeni süper cihazı olan HTC One E8’i tanıtmıştı. Bu tanıtımdan kısa bir süre sonra Çin’de satışa sunulan HTC One E8, kısa bir sürede Çin teknoloji severlerin ilgi odağı oldu.Öyle ki HTC One E8 Çin’de büyük bir başarı göstererek satış rekoru kırdı.

Dev teknoloji şirketinin açıkladığı rakama göre HTC One E8, satışa sunulduktan sadece 15 dakika gibi kısa bir sürede 50.000 adet büyük bir sipariş rakamına ulaştı. HTC şirketi, bu satış rakamı ile birlikte kendi rekorunu kırmış oldu.

HTC One E8’den biraz bahsedecek ve bilgi verecek olursak: Cihaz HTC One M8 ile aynı özelliklere ve aynı sisteme sahip olmakla birlikte plastik kasaya sahiptir. Aynı zamanda bu cihaz, HTC One M8’e göre çok daha uygun bir fiyata sahiptir.

HTC One E8, özellikle kaliteli ve güçlü kasasıyla dikkat çekiyor ve rakiplerine göz dağı veriyor. HTC One E8 şuanda Çin’de 2799 Yuan, yani yaklaşık olarak 449 USD gibi bir etiket fiyatıyla satışa sunulmaktadır.

HTC One E8 cihazının kısa bir süre içerisinde ülkemizde satışa sunulması bekleniyor.

-- Reklam --

Youtube kanalımıza abone ol! Mi Band 6 ya da Steelseries Rival 3 senin olsun.

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.