Ana SayfaAndroid HaberleriHTC One M8 için Android 4.4.3 geldi

HTC One M8 için Android 4.4.3 geldi

-

Yılbaşı Temalı En İyi 10 Çizgi Film

Sevdiklerinizle, ailenizle ve çocuklarınızla hatta kendi başınıza izleyebileceğiniz birbirinden güzel çizgi filmler var. Fakat Aralık...

HTC tarafından üretilmiş son akıllı telefon olan ve amiral gemi modeli HTC One M8 için bugün Android 4.4.3 güncellemesi yayınlandı, kullanıcıların geçtiğimiz günlerde HTC One M7 için yayınlandıktan sonra haklı yere tepkiler göstermesi üzerine HTC One M8 cihazı için güncelleme yayınlamaya karar veren HTC bugün HTC One M8 için Android 4.4.3 güncellemesini yayınladı.

Her ne kadar güncelleme şuan için sadece belirli ülkeler için yayınlanmış olsa dahi Amerika dahil Türkiye gibi ülkeler için yayınlanmış durumda, eğer sizlerde bir HTC One M8 kullancısıysanız güncellemeyi eğer hala yapmadıysanız ayarlar bölümünden güncellemeleri kontrol ediniz.

Performans.

Her ne kadar güncelleme ile beraber ek özelliğe kavuşamasa da güncelleme ile beraber birçok optimizasyon bu güncelleme paketi içerisinde yer alıyor.

Dilerseniz güncelleme ile beraber gelen özellikleri sizlerle beraber paylaşalım.

  1. Android 4.4.3 yükseltmesi
  2. Google güvenlik güncelleştirmesi
  3. Wifi, Bluetooth, Mobil ağ için performans arttırmaları
  4. Galeri, Kamera, HTC Sync Manager, Ayarlar için güncelleme
  5. Boomsound, Motion Launcher, Güç tasarrufu modu, Hızlı ayarlar için Sense optimizasyonları

Gibi yenilikler güncelleme paketi içerisinde yer alıyor.

-- Reklam --

Mac’teki Fotoğraflar’da yinelenen fotoğrafları silme

macOS'in önceki sürümlerinde, Fotoğraf Kitaplığınızdaki yinelenen fotoğrafları otomatik olarak izlemek için Mac'inize güvenmek bir seçenek değildi ve kitaplığınızı yinelenenlerden...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz