HTC One M8 için Android 4.4.3 güncellemesi yayınlandı

HTC tarafından üretilmiş olan ve çok kısa zaman içerisinde Android 4.4.3 güncellemesinin yayınlanacağı bildirilen HTC One M8 için bugün Android 4.4.3 KitKat güncellemesi yayınlandı.

Ek özellik getirmiyor, kullanıcılar kızgın.

Şuan için sadece Amerika için yayınlanan 2.22.1540.3 yapı numarasına sahip güncelleme ilerleyen günlerde Avrupa kullanıcıları için de yayınlanacak.

592MB boyuta sahip güncelleme HTC tarafından şuan Amerika’lı kullanıcılara gönderilmiş durumda, güncelleme içerisine ek özellik eklemeyerek adeta kullanıcıları çıldırtan HTC bu güncelleme ile beraber kullanıcılara Android 4.4.4 üzerinde bulunan güvenlik iyileştirmelerini ve performans arttırmalarını kullanıcılarla buluşturmuş durumda.

İlerleyen günlerde Türkiye için yayınlanması beklenen güncellemeyi telefonunuzun ayarlar menüsünden yazılım güncelleme bölümüne giderek güncellemeleri sıklıkla denetleyebilirsiniz.

Güncellemenin kısa zaman içerisinde Türkiye kullanıcılarına ulaşması bekleniyor, bugün içerisinde bile yayınlanabileceği tahmin edilen güncellemenin Wifi üzerinden indirilmesi şiddetle tavsiye ediliyor.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0