HTC One (M8) Max Snapdragon 805 ile gelebilir

HTC One Max Snapdragon 805 ile gelecek yeni nesil phablet olabilir

HTC One (M8) Max hakkında yeni gelişmeler var. Birçok sağlam kaynağa da göre HTC One (M8) Max modeli Snapdragon 805 işlemcisi ile birlikte kullanıcılarının eline geçebilir. İddiayı güçlendiren ipuçlarından birisi de bundan daha önceki bir cihaz olan HTC One Max modelinde ise Snapdragon 600 işlemci modelinin kullanılmış olması. 

Cihazın ekran boyutunun ise 5.5″ olması bekleniyor fakat farklı kaynaklarda yer alan bilgilere göre HTC One (M8) Max’in ekran boyutu belki 5.5″ boyutundan daha yüksek bile olabilir.  HTC One (M8) Max kısacası hem daha iyi bir işlemci ile hem de daha iyi bir ekran ile karşımıza gelecek dolayısıyla HTC One (M8) Max kullanıcıları daha önce görmedikleri bir HTC performansı bekliyor denebilir. 

Cihazın kasasının ise Alüminyumdan olması bekleniyor.  Her özelliği ile harika bir Phablet cihaz olması beklenen HTC One (M8) Max‘den internet dünyasında yer alan şimdilik tüm detaylar ise bunlar ile sınırlı kalıyor. Bakalım ilerleyen günlerde HTC One (M8) Max’ın hangi sızıntıları ile karşılaşacağız?

 

 

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0