Ana SayfaTeknoloji HaberleriHTC One M9+ resmi olarak satışta

HTC One M9+ resmi olarak satışta

-

Birkaç hafta önce Barcelona’da düzenlenen Mobil Dünya Kongresinda tanıtılan HTC M9 modelinin geliştirilmiş versiyonu olan ve çeşitli özellikler eklenilerek hazırlanan HTC One M9+ modelinin Türkiye’de resmi olarak satışa sunulacağını duyuruldu.

HTC One M9+ gold

HTC mühendislerinin rakiplerini kıskandıracak çalışması One M9 modelinden daha üstün özelliklere sahip olduğuna dikkat çeken HTC One M9+ modelinin Türkiye’de resmi satış fiyatı olarak 2.999,00 TL olacağı açıklandı.Akıllı telefonun, Full HD 1080 x 1920 olan One M9 model özelliği artırılarak 2K 1440 x 2560 olarak daha kaliteli bir dizayn ile One M9+ versiyonun kullanıcılarıyla buluşacağını ifade etti.

HTC One M9+ dikkat çekici diğer özellikleri ise aşağı alt kısmında bulunacak BoomSound hoparlörlerin orta kısmına entegre edilerek kullanıcıların daha fazla verim alabileceğini ayrıca parmak izi okuyucu teknolojisinin yeni versiyonda daha gelişmiş olduğu açıklamalar arasında yer alıyor. Birçok telefon şirketinin kullandığı parmak izi teknolojisini HTC’nin M9+ modelinde rakiplerine ayak uydurarak kullanıma sunuyor.

HTC One M9 modelinde kullanılmış olan Qualcomm Snapdragon 810 işlemci ısınma problemleri ile dikkat çekmişti ve alınan karar ile M9+ versiyonunda farklı bir işlemci olan 2.2 GHz MT6795T yonga setinin kullanılarak satışa sunulacağını görüyoruz. Türkiye akıllı telefon pazarında HTC One M9 modelinin satışı ile iyi bir trend yakalamış olan firma One M9+ modeli bu yükselişine devam etmek istiyor gibi gözüküyor.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here