Ana SayfaTeknoloji HaberleriHTC One Mini şimdi Sense 6.0'a güncellenebilir!

HTC One Mini şimdi Sense 6.0’a güncellenebilir!

-

Sony ve Honda, kullanıcılarını filmlerle ve PS5 ile cezbedecek

Sony ve Honda, Sony'nin Vision-S 02 prototipini CES 2022'de tanıtmasının ve halktan çok sıcak bir...

HTC One Mini için Sense 6.0 güncellemesi yayınlandı

HTC One’ın kardeşi olarak da tanımladığımız HTC One Mini şimdi firmanın son güncellemesi olan Sense 6.0 güncellemesine sahip olabilecek. İlk başta Avrupa’dan dağıtımı başlatılan Sense 6.0 güncellemesi kısa süre içerisinde de global şekilde tüm dünyadan indirilebilir hale gelecek.

HTC One mini‘nin de geçeceği bu yeni güncelleme de birçok yeni özellik kullanıcılarını bekliyor olacak. Bunlardan en önemlisi de elbette pil tasarrufuna yardımcı olacak olan “Extreme Power Saving Mode” modu olacak. Tabii, bunların yanı sıra paket görsel açıdan da cihazı çok şık bir hale getirecek. Bunların haricinde de size sunulabilecek onlarca yeni özlelik ve geliştirme paket içerisinde yer alacak. One mini için güncelleme boyutu ise şuanda 500MB olarak görünüyor.

Bu hafta içerisinde ise ülkemiz dahil global olarak tüm dünyada Sense 6’ya güncellenemeyecek HTC One Mini cihazının kalmayacağını düşünüyoruz. HTC’nin daha önce ise ONE (M7) modeli ve HTC One Max modeli Sense 6 güncellemesini almıştı. Eğer bu cihazlardan birini kullanıyorsanız güncelleme menünüzü kontrol etseniz iyi edersiniz.

 

-- Reklam --

OnePlus 11’in renk seçenekleri belli oldu

Birkaç ay önce sızdırılan OnePlus 11'in (eski adıyla 11 Pro) render görüntüleri, akıllı telefonun tasarımını ortaya çıkardı. Görüntüler, akıllı...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz