HTC Re Viva Geliyor

Hemen her geçtiğimiz gün gelişen ve ara vermeksizin yapılan çalışmalar sonucunda durmaksızın geliştirilen teknoloji dünyasında her sabah yeni bir gelişmeye merhaba diyoruz. Bu konu da yapılan araştırmalara göre teknoloji dünyasına şekil veren ve alanlarında uzman yapıları ile teknoloji dünyasında adından sık sık söz ettiren teknoloji firmaları da bu akıma öncülük etmektedirler.

 

70 Adet Sensörü Var

HTC Re Viva

360 derece görüş açısına sahip

Mobil Dünya Kongresi için düzenlenen etkinlikte M9 modelini tanıtan ve duyuran HTC firması, bunun yanı sıra aynı zamanda da HTC Re Viva sanal gerçeklik gözlüklerini de resmen duyurdu. Söz konusu gözlükler ile beraber içinde bulunduğunuz ortamı ya da odayı 360 derece bir açı ile görebileceksiniz. 90 fps yenilenme hızına sahip olan söz konusu sanal gerçeklik gözlükleri aynı zamanda da üzerinde 70 adet sensör bulundurmaktadır.

Başarılı ve oldukça profesyonel bir performans ortaya koyan sanal gerçeklik gözlüğü HTC Re Viva‘nın hangi cihazları destekleyeceği, çıkış tarihi ve fiyatı hakkında henüz her hangi bir açıklamaya yer verilmedi. Artık siz de oynadığınız oyunun içine girebilir ve bu saye de daha fazla haz ve heyecan duyabilirsiniz.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0