Ana SayfaTeknoloji HaberleriHTC satışları yükselmeye başladı

HTC satışları yükselmeye başladı

-

Fotoğraftan İnsan ve Nesne Silme Uygulamaları 2023

Mükemmel bir fotoğrafa sahipseniz, ancak arka planda istenmeyen biri veya bir şey varsa, bir "nesneleri...

HTC Markası sonunda kar ediyor

Akıllı telefon pazarında yer alan HTC markası, 2011 yılından bu yana çıkardığı yüksek konfigürasyonda telefonlar ile büyük oynarken, tam anlamıyla yükselişe geçemiyor ve kar edemiyordu. Son yıllarda sürdürdüğün bu politikadan vazgeçen HTC, yılın ikinci çeyreğinde yükselişe geçti.

Yılın ikinci çeyreğinde 92 milyon dolar kar eden firma, iyi geçmeyen bir mayıs ayına rağmen satışları iyi derecede artmış ve firmanın genel geliri 2.2 milyar dolara yükselmiştir.

HTC nasıl bu kadar yükseldi?

HTC markası, geçen senelerde yaptığı hatalardan kurtularak, sadece tek bir amiral gemisi modeli telefon üretimi gerçekleştirmiş ve alt fiyatta telefon üretimine yoğunlaşarak daha büyük kitlelere seslenmiştir. Ayrıca Windows Phone ekosisteminde yeni modeller çıkartan marka, son zamanlarda tercih edilen akıllı telefon üretimleriyle bu başarısını daha sürdürecek gibi görünüyor.

-- Reklam --

Samsung Galaxy A34’ün Teknik Özellikleri Gün Yüzüne Çıktı

Samsung her zaman üst düzey modellerden sonra orta seviye cihazlarını piyasaya sürmüştür. Markanın üretim hattında Galaxy A34 ve Galaxy...
Selin Polat
Selin Polathttps://www.cepkolik.com
Boğaziçi Üniversitesi'ni bitirdikten sonra kendimi teknolojiye verdim ve her türlü teknolojik ürünler ile ilgilendim. 1 Nisan itibari ile de Cepkolik.com ekibinde yer aldım. Ekibimizle birlikte teknoloji ile ilgili en güncel haberleri ve incelemeleri sizlere tüm detayları ile birlikte ulaştırmayı hedefliyoruz

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz